ارديبهشت 15, 1403

برگ‌های بی‌خزان ـ اکبر کاظمی

in جنبش دادخواهی

by Super User

من اکبر کاظمی هستم مدت ۷‌سال در زندانهای لاهیجان، قزلحصار و اوین بودم که بیشترین…
شهریور 25, 1401

تصویب طرح شورای ملی مقاومت درباره رابطه دولت با دین و مذهب

جدایی دین و دولت نوعی نگرش سیاسی است که بر مبنای آن دین و حکومت…
شهریور 25, 1401

سالروز درگذشت حاج خلیل رضایی گرامی باد

in یاد یاران خاموش

by Super User

سالروز درگذشت حاج خلیل رضایی گرامی باد. حاج خلیل رضایی از جمله مردان بزرگی در…
شهریور 21, 1401

دیدگاه‌ها - درباره زنان نیروی تغییر

https://vimeo.com/348863476
شهریور 21, 1401

گواهی تاریخی آقای منتظری در مورد شکنجه و اعدام در زندانها-اعدام دختران…

in جنبش دادخواهی

by Super User

گواهی تاریخی آقای منتظری در مورد شکنجه و اعدام در زندانها-اعدام دختران ۱۳ساله گواهی تاریخی…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت دوم - #انحلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/335484029در این برنامه ارگانی را زیر ذره بین میبریم ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت اول - #انجلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/334444173سپاه پاسداران در تمامیت خودش به عنوان یک گروه تروریستی در لیست سیاه وزارت خارجه…
شهریور 19, 1401

۵ مرداد۶۷ سرآغاز قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سراسر کشور

in جنبش دادخواهی

by Super User

۵ مرداد۶۷ سرآغاز قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در ۳۳ سال پیش، خمینی دستور قتل‌عامی گسترده…
شهریور 19, 1401

سریال فرازها ـ قسمت چهارم ـ وحدت نیروها

https://vimeo.com/748254829
شهریور 08, 1401

عفو بین‌الملل؛ ناپدیدسازی قهری؛ رنج و آزار روانی ادامه‌دار - اشاره به…

in جنبش دادخواهی

by Super User

عفو بین‌الملل در روز جهانی قربانیان ناپدیدسازی قهری سه‌شنبه ۸ شهریور نوشت: قربانیان «ناپدیدسازی قهری»…

فرانس ۲۴
دادگاه بلژیک حکم اسدالله اسدی و ۳همدست وی را
در ۲۲ژانویه -۳ بهمن اعلام خواهد کرد
دادستان فدرال بلژیک
درخواست۲۰سال زندان برای اسدی
۱۸سال زندان برای نعامی و سعدونی
و ۱۵سال برای عارفانی کرده اند
پاریس وزارت اطلاعات رژیم ایران را متهم
به قرار داشتن در پشت این سوءقصد شکست خورده کرده است
فرانس ۲۴: دادگاه دیپلومات رژیم ایران متهم به طراحی بمبگذاری در گردهمایی اپوزیسیون ایران حکم خود را در ۲۲ژانویه – ۳بهمن در مورد وی صادر خواهد کرد. اسدالله اسدی، با ۲۰سال زندان در صورتیکه حکمش برای هدف قرار دادن گردهم آیی ویلپنت در پاریس، در ۳۰ژوئن ۲۰۱۸ -۹ تیر۱۳۹۷ ثابت شود، مواجه خواهد بود.
اسدی از حضور در دادگاه آنتورپ که به پرونده او و سه همدسش رسیدگی می کند خودداری کرد.
روز پنجشنبه، دومین و آخرین روز محاکمه ، سه تن همچنان بر بی گناهی خود اصرار ورزیدند.
وکلای نسیمه نعامی و امیر سعدونی، که همراه با یک بمب در ماشینشان در مسیر خود بسمت فرانسه دستگیر شدند، مدعی شدند ماده منفجره آنقدر قوی نبوده که کسی را بکشد.
وکیل مهرداد عارفانی، که در دادخواست بعنوان فردی نزدیک به اسدی توصیف شده دست داشتن وی را رد می کند . دادستان درخواست ۱۸سال زندان برای زوج و ۱۵ سال برای عارفانی کرده اند.
یک سوءقصد با بمب قرار بود روز ۳۰ژوئن۲۰۱۸ – ۹تیر۱۳۹۷ در ویلپنت، نزدیک پاریس، گردهم آیی شورای ملی مقاومت ایران را، هدف قرار دهد. چندین هم پیمان رئیس جمهور آمریکا ازجمله شهردار رودی جولیانی در گردهم آیی حضور داشتند.
نعامی و سعدونی همان روز در بروکسل دستگیر شدند در حالیکه پلیس آلمان در اقدامی جداگانه در ۱ ژوئیه -۱۰تیر اسدالله اسدی را که گفته می شود مواد منفجره را در یک دیدار در ماه ژوئن در لوگزامبورگ تحویل زوج داده بازداشت کرد.
حکم دادگاه روز ۲۲ژانویه -۳بهمن ساعت۱۳ بوقت محلی اعلام خواهد شد.
این پرونده موجب تنشهایی بین ایران و چندین کشور اروپایی شده و نور ناراحت کننده ای بر فعالیتهای بین المللی رژیم تهران انداخته است. در اکتبر۲۰۱۸، پاریس وزارت اطلاعات رژیم ایران را متهم به قرار داشتن در پشت این سوءقصد شکست خورده کرد.(سایت فرانس۲۴- ۱۴آذر )
گزارش مجله ال سفیر Elsevier هلند
در مورد محاکمه دیپلومات تروریست رژیم آخوندی
وسه تروریست همدست او در بلژیک
اسدالله اسدی رئیس واحدهای اطلاعاتی رژیم ایران در اروپا
بمب را در تهران تحویل گرفته و آن را در یک پرواز تجاری به وین آورده است
اروپا نباید مرعوب تهدیدهای رژیم ایران شود
تسلیم در برابر ترور یک گزینه نیست
مجله ال سفیر Elsevierهلند باعنوان «کشورهای غربی نباید سیاست ارعاب رژیم ایران را تحمل کنند»:‌
رژیم ایران تلاش می کند با حملات (تروریستی) و اعدام، کشورهای غربی را مرعوب سازد. بارت کولاردین، متخصص ​​جرم شناسی، در مقاله یی ارسال شده می نویسد:‌ تسلیم در برابر ترور نباید یک گزینه باشد. هلند باید رژیم ایران را محکوم کند و تدابیر دیپلماتیک اتخاذ نماید. در سال ۲۰۱۸ -۱۳۹۷ یک حمله بزرگ (تروریستی)علیه گردهمایی مخالفان سیاسی ایرانی در پاریس خنثی گردید. روز جمعه، ۲۷ نوامبر۲۰۲۰ دادستانی عمومی بلژیک خواستار مجازات‌ حبس سنگین علیه چهار متهمی شد که به نیابت از رژیم ایران عمل میکردند.
گفته میشود این حمله توسط دو مأمور مخفی انجام شد؛ امیر سعدونی و نسیمه نعامی که جملگی ۱۵سال در بلژیک زندگی کرده بودند. آنها در مسیر رفتن به فرانسه دستگیر شدند. یک بمب ۵۰۰گرمی حاوی تریاستون تریپروکسید (TATP) در کیف آرایش نعامی کشف شد.
در سالن گردهمایی در پاریس، مهرداد عارفانی بعنوان یک نفوذی و به خاطر دست داشتن در این حمله دستگیر شد. چند روز بعد، اسدالله اسدی که احتمالاً رئیس واحدهای اطلاعاتی رژیم ایران در اروپا بوده، اما به عنوان "دیپلمات" وابسته به سفارت در وین کار میکرده، دستگیر می شود. اسدی حمله خنثی شده را سازماندهی میکرد. در خودرو وی دستورالعمل‌های انفجار بمب که برای نعامی آماده شده بودند، پیدا شد. به نظر میرسد که اسدی منطقه‌ای که جلسه در آن برگزار می شود را شناسایی کرده است. پلیس مفروض میگیرد که اسدی مأموریت حمله را از تهران دریافت کرده و بمب را نیز از آنجا تحویل گرفته است. اسدی این بمب را در یک پرواز تجاری به وین آورده است. بلژیک خواستار ۲۰سال زندان برای اسدی، هجده سال زندان برای سعدونی و نعامی و پانزده سال زندان برای عارفانی شده است.
این مهم چه ارتباطی با اعدام برنامه ریزی شده احمدرضا جلالی در ایران دارد؟ درست قبل از احکام مجازات در مورد حمله خنثی شده در پاریس، جلالی به سلول انفرادی منتقل می گردد تا اعدام شود.
استاد عالی حقوق آلن درشوویتز در کتاب خود تحت عنوان «چرا تروریسم خط خود را پیش می برد» نوشته که تسلیم شدن در برابر تروریسم پیام غیرسازنده‌ای می‌فرستد. به گفته درشوویتز تنها پیام صحیح این است: "ما شما را شکار خواهیم کرد و ظرفیت‌های شما برای شرکت در تروریسم را از بین خواهیم برد."
تسلیم شدن به تروریسم نباید یک گزینه باشد. امید میرود که دولت بلژیک بتواند از اعدام جلالی جلوگیری بکند، بدون این که در زمینه اثربخشی تروریسم همکاری کند. هلند برای محافظت از شهروندان و ارزشهای خود و به دلیل همبستگی با مردم ایران باید رژیم ایران را محکوم کند و تدابیر دیپلماتیک اتخاذ نماید. چه کسی میداند که کشور بعدی که به لحاظ اخلاقی توسط رژیم ایران گروگان گرفته می شود کدام خواهد بود؟(مجله ال سفیر هلند ۱۴آذر )
روزنامة دمورخن بلژیک:
به‌گفتة دادستانی فدرال بلژیک
اسدی یک مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران است
و چند روز قبل از گردهمایی پارس، بمب را از تهران تحویل گرفته
و با استفاده از موقعیت دیپلماتیک خود آن‌را به اروپا قاچاق کرده بود
اظهارات وکیل رژیم برای اسدی:
اسدالله اسدی را با هلی‌کوپتر به دادگاه منتقل کردند
وی گفت که دستبندهایش خیلی محکم بودند
وآنها مجدداً محکم‌تر بسته شدند!
اسدالله اسدی، هماهنگ‌کنندة (رژیم) ایران در حمله خنثی‌شده در نزدیکی پاریس در سال۲۰۱۸ فقط یک بار با پلیس صحبت کرد. آن‌هم برای این‌که تهدید کند، اگر محکوم شود، حملات جدیدی در انتظار بلژیک خواهد بود.
طبق گفته دادستانی فدرال (اسدی) یک مأمور سرویس مخفی (رژیم) ایران وزارت اطلاعات و امنیت است. وی طی جلسه‌یی در لوکزامبورگ که از طریق ایمیل‌های رمزگذاری‌شده ترتیب داده شده بود، بمب را به زوج ساکن ویلرایک تحویل داد. او در عکس‌های گرفته شده توسط پلیس قابل مشاهده است. اسدی، در حالی که خود را به‌این زوج به‌عنوان «دانیل» معرفی می‌کرد، چند روز قبل، بمب را از تهران تحویل گرفته و با استفاده از موقعیت دیپلماتیک خود آن‌را به اروپا قاچاق کرده بود.
برخلاف سایر مظنونین، اسدی در دادگاه حاضر نمی‌شود. (اسدی) در دفاعیة خود به‌نامه‌ها و پیامک‌های رمزگذاری‌شده بین خودش و زوج (دستگیر شده) در هفته‌های قبل از حملة برنامه‌ریزی‌شده هیچ اشاره‌یی نکرد. خط دفاعی وی چنین است: «من یک دیپلمات هستم و بنابراین از نظر دیپلماتیک مصونیت دارم».
(وکیل اسدی) گفت: وی را با هلی‌کوپتر به دادگاه منتقل کردند. وی گفت که دستبندهایش خیلی محکم بودند. آنها مجدداً محکم‌تر بسته شدند. ».
اسدالله اسدی به‌مدت دو سال و نیم تمایلی به پاسخ‌دادن به سؤالات بازرسان بلژیکی نداشته است. فقط یک بار با یک نمایندة فدرال تماس گرفت تا تهدید کند که در صورت مواجهه با حکم از سوی دادگاه بلژیک، سلول‌های مسلح آمادة انتقام هستند.
مجاهدین خلق دفاعیات اسدی را سخیف می‌دانند. شاهین قبادی گفت: «او می‌گوید که یک دیپلمات است و بنابراین حق کشتن مردم در سراسر جهان را دارد». «او فکر می‌کند هیچ دادگاهی نمی‌تواند او را محاکمه کند».
سرانجام جمعه‌شب نسیمه نعامی و امیر سعدونی به‌حرف آمدند. نعامی گفت: « ما فکر می‌کنیم دانیل (اسدالله اسدی) می‌خواست من و امیر را به‌قتل برساند. ».
سعدونی در حال گریه‌یی نیم‌بند فریادی ناامیدکننده و تقریباً نامفهوم سر داد، (و گفت): « ن می‌خواهم دانیل (اسدالله اسدی) را ببینم و می‌خواهم با او مواجه شوم. چه‌کار می‌توانم بکنم؟».
حکم دادگاه در ۲۲ژانویه صادر خواهد شد.(دمورخن ۱۴آذر )
گزارش آژانس خبری روپتلی روسیه
دربارة دومین جلسة محاکمة دیپلمات‌تروریست رژیم
فرزین هاشمی: شواهد گسترده و مشخصی در این پرونده وجود دارد که نشان می‌دهد هیچ‌یک از متهمان نتوانسته به‌طور واقعی شواهد را به‌چالش بکشد. هیچ ابهامی وجود ندارد که طرحی برای بمب‌گذاری در گردهمایی ایران آزاد در ویلپنت در ۳۰ژوئن۲۰۱۸ وجود داشته است. متهمان اذعان کرده‌اند که بمب از ایران توسط اسدالله اسدی آورده شده بود و او آن‌را به ۲متهم دیگر تحویل داد تا آن‌را در ویلپنت کار بگذارند. لذا همة متهمان تماماً به‌صورت آگاهانه در این عمل تروریستی مشارکت داشتند. هم‌چنین مشخص شد که رژیم ایران و به‌طور خاص وزارت اطلاعات و امنیت پشت این عمل تروریستی قرار داشته است.
از آنجایی که آنها هیچ دفاع واقعی ندارند، اسدی به‌کنوانسیون وین استناد کرده و امیدوار بود که بتواند خواهان مصونیت بشود. اما استدلال‌های او پیشاپیش توسط دادگاه آلمان و بالاترین دادگاه بلژیک رد شده است.
...
خبرنگار: نسبت به‌پرونده خیلی اطمینان خاطر دارید؟
ریک وان‌روسل: بله همواره اطمینان‌خاطر داشته‌ایم، یک روند بی‌نقص را طی کردیم و همراه با دادستان فدرال یک تیم عالی بودیم. تلاش کردیم حقیقت را نمایان کنیم، اکنون برعهدهٔ دادگاه است که با صداقت و بی‌طرفی تمام تصمیم بگیرد و ۴متهم یک محاکمة عادلانه دریافت خواهند کرد. خواهیم دید و روز ۲۲ژانویه در ساعت۱۳حکم صادر خواهد شد.
ژرژ هانری-بوتیه: ما صحبت‌های وکلای مدافع (متهمان) و خود آنها را گوش کردیم؛ ضمناً در پایان دادگاه دیدید که متهمان هم‌دیگر را متهم می‌کردند و این بی‌اعتباری روایتشان را نشان می‌دهد. ولی معتقدم مهم اینست که دادگاه برگزار شد و یک مباحثة علنی وجود داشت و همه توانستند صحبت کنند. در ماه ژانویه شاهد نتیجه خواهیم بود، ولی بسیار اطمینان خاطر داریم، چون مدارک و شواهد پرونده بسیار گسترده هستند. (یوتیوب روتپلی ۱۳آذر)
🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
تیر 24, 1402

دیدار نایب‌رئیس سنا و سناتورهای ایتالیا با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران در…

 دیدار نایب‌رئیس سنا و سناتورهای ایتالیا با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران در رم - #آری_به_جمهوری_دمکراتیک…
مرداد 16, 1401

پیام شخصیتها در کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی، کریستیان سیلویو -…

کریستیان سیلویو - پتراس استراویچیوس - یاتسک ساریوژ وولسکی - لیوداس مازیلیس - آنا بونفریسکو…
ارديبهشت 07, 1399

تبیین جهان - شماره نهم

in تبیین جهان

by Super User

خرداد 20, 1402

زاهدان دوباره به خامنه‌ای پیام داد؛ هرگز تسلیم نمی‌شویم! - #نه_شاه_نه_شيخ #قيام_تا_سرنگونى…

in قیام و خیزش

by Super User

امروز جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ مردم دلیر زاهدان در استان سیستان و بلوچستان بار دیگر…
فروردين 17, 1399

راه حسین - قسمت یازدهم

in راه حسین

by Super User

ارديبهشت 17, 1402

حمله و مجروح کردن آخوند حکومتی در استان مرکزی - #نه_شاه_نه_شيخ #آری_به_جمهوری_دمکراتیک…

in قیام و خیزش

by Super User

یک آخوند حکومتی با عنوان امام جماعت رژیم در روستای احمدآباد در استان مرکزی توسط…
شهریور 31, 1402

فرازهای #قيام_سراسری مردم #ایران در ۱۴۰۱ ـ شعارهای یک گروه از جوانان…

in قیام و خیزش

by Super User

https://vimeo.com/865466206 روز سه‌شنبه سیزدهم دیماه ۱۴۰۱، همزمان با صد و دهمین روز قیام سراسری مردم…
خرداد 27, 1402

کنفرانس پارلمانی در مجلس عوام انگلستان در ادامه کهکشان مقاومت ایران سال…

کنفرانس پارلمانی در مجلس عوام انگلستان در ادامه کهکشان مقاومت ایران سال۱۴۰۲ (۲۰۲۳) برای اعلام…
خرداد 21, 1402

مایک پمپئو: دادن میلیاردها دلار به ایران، رژیم را جری‌تر می‌کند -…

in اخبار

by Super User

مایک پمپئو وزیر خارجه پیشین آمریکا درباره آزاد کردن میلیاردها دلار رژیم ایران در کامنتی…
آبان 08, 1402

میتوان وباید - به مناسبت ۳۰ مهر سالروز معرفی خانم #مریم_رجوی به…

in مریم رجوی

by Super User

https://vimeo.com/876927523 می‌توان و باید – به‌مناسبت ۳۰مهر سالروز معرفی خانم مریم رجوی-قسمت اول میتوان وباید…
تیر 28, 1402

کهکشان بزرگ مقاومت ایران ۱۴۰۲ - سخنرانیهای پتر آلتمایر، دیوید جونز و…

کهکشان بزرگ مقاومت ایران ۱۴۰۲ - سخنرانی پتر آلتمایر – رئیس دفتر صدراعظم آنگلا مرکل…
آذر 08, 1402

#ایران - تلاش سناتورهای آمریکایی برای لیست‌گذاری شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت رژیم…

in اخبار

by Super User

وب سایت خبری واشنگتن فری بیکن در گزارشی خبر از تلاش سناتورهای جمهوری خواه مجلس…
فروردين 27, 1402

تهران - طنین شعارهای مرگ بر خامنه‌ای در سعادت‌آباد - ۲۶ فروردین…

in اخبار

by Super User

توئیت خانم مریم رجوی https://twitter.com/Maryam_Rajavi_P/status/1647247474346557447?s=20 تهران - طنین شعارهای مرگ بر خامنه‌ای در سعادت‌آباد -…
شهریور 14, 1402

کنفرانس چهار دهه جنایت علیه بشریت و مصونیت از مجازات ـ سخنرانی…

https://vimeo.com/858427087کنفرانس«چهاردهه جنایت علیه بشریت و مصونیت از مجازات» به مناسبت سی‌و‌پنجمین سالگرد قتل‌عام ۳۰ هزار…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت اول - #انجلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/334444173سپاه پاسداران در تمامیت خودش به عنوان یک گروه تروریستی در لیست سیاه وزارت خارجه…
بهمن 03, 1402

وال استریت ژورنال: جنگی بی‌نام اما واقعی در مرز اسراییل و لبنان

in اخبار

by Super User

وال استریت ژورنال در مقاله‌یی به قلم نویسندگان مارکوس والکر و کاری کلرلین، به تاریخ…
دی 06, 1402

#ایران - ادواردو تولیدو یکی از عناصر نیابتی رژیم آخوندی ـ پرونده

in جنگ سیاسی

by Super User

https://vimeo.com/895734302 گزارشی مستند از توطئه‌ها و دسیسه‌های رژیم آخوندی علیه مقاومت مردم ایران در پرونده…
فروردين 29, 1402

تغییر دولت یا تغییر نظام؟! - #نه_شاه_نه_شيخ #آری_به_جمهوری_دمکراتیک #قیام_تا_سرنگونی

in مقاله ها

by Super User

خلیفه‌ٔ ارتجاع ۲۰ماه قبل با قلع و قمع همه جریانهای خودی، مهره‌ٔ خودش رئیسی جلاد…
تیر 03, 1399

تریتا مموش

in گزیده ها

by Super User

https://vimeo.com/446135833
ارديبهشت 18, 1403

کنترل جامعهٔ شورشی با دوربین فراجا!

in گزارش

by Super User

وقتی می‌گوییم «حجاب و عفاف»، بهانهٔ حکومت برای زمین‌گیر کردن و سرکوب جامعهٔ شورشی ایران…
مرداد 22, 1402

اسناد منتشر شده توسط کانال تلگرامی قیام تا سرنگونی- قسمت دهم آلبانی…

in جنگ سیاسی

by Super User

https://vimeo.com/852156796دعوت از رئیس پلیس آلبانی برای سفر به ایران به‌منظور رایزنی در مورد اقدامات تروریستی…
ارديبهشت 15, 1403

جاودانگی و درگذشت قهرمان مجاهد خلق عبدالرحیم احراری

جاودانگی و درگذشت قهرمان مجاهد خلق عبدالرحیم احراری پس از ۴۶سال مبارزه در صفوف مجاهدین…
فروردين 10, 1403

تهران انفجار در شهرداری غارتگر منطقه ۵ در پاسخ به شلیک‌های مستمر…

in کانونهای شورشی

by Super User

https://vimeo.com/928502040 تهران انفجار در شهرداری غارتگر منطقه ۵ در پاسخ به شلیک‌های مستمر پاسداران جنایتکار…
آبان 01, 1401

سالروز درگذشت بانوی هنر ایران مرضیه - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

۲۱مهر۱۳۸۹-خانم مرضیه، بانوی هنر ایران درگذشت. آغاز زندگی مرضیه مرضیه در سال ۱۳۰۳ در خیابان…
تیر 02, 1400

نشانه‌های سرنگونی نظام

in شورشگران

by Super User

https://www.youtube.com/watch?v=oRFLMVII8ok
بهمن 19, 1399

خامنه‌ای: آمریکا و سه کشور اروپایی حق ندارند شرط و شروط برای…

خامنه‌ای: آمریکا و سه کشور اروپایی حق ندارند شرط و شروط برای برجام تعیین کنند.…
ارديبهشت 04, 1403

رویترز: وزرای خارجه اتحادیه اروپا با گسترش تحریم‌های ایران موافقت کردند

in اخبار

by Super User

رویترز روز دوشنبه ۳ اردیبهشت خبر داد که وزرای خارجه اتحادیه اروپا با گسترش تحریم‌های…
تیر 04, 1402

سازمان چریک‌های فدایی خلق ایران: یورش وحشیانه به #اشرف۳ را محکوم می‌کنیم…

in اخبار

by Super User

سازمان چریک‌های فدایی خلق ایران: یورش وحشیانه به اشرف۳ را محکوم می‌کنیم بامداد روز سه‌شنبه…
خرداد 06, 1402

تظاهرات مردم زاهدان: مرگ بر خامنه‌ای؛ می‌کشم می‌کشم، آن که برادرم کشت؛…

in قیام و خیزش

by Super User

تظاهرات مردم زاهدان: مرگ بر خامنه‌ای؛ می‌کشم می‌کشم، آن که برادرم کشت؛ مرگ بر حکومت…
شهریور 13, 1399

گزارش عفو بین الملل: ویرانگران انسانیت، بازداشتهای گسترده، ناپدیدسازی و شکنجه در…

in جنبش دادخواهی

by Super User

گزارش عفو بین الملل از شکنجه بازداشت شدگان اعتراضات آبان ۹۸ در ایران سازمان عفو…