فرافکنی و وارونه‌گویی خامنه‌ای پس از سیلی آتشین قیام
درآویختن به مصدق برای شبیه‌سازی دجالگرانهٔ انقلاب با ارتجاع و با کودتای استعماری ۲۸مرداد
مسعود رجوی-۱۱ آبان ۱۴۰۱
در چهل و هشتمین روز قیام، خامنه‌ای در منتهای درماندگی ادعا کرد که گویا آمریکا و شرکاء برنامه دارند رژیم را سرنگون کنند. اما «ملت ایران زد توی دهنشان بعد از این هم خواهد زد توی دهنشان»!
همه می‌دانند که این وصله‌ها به آمریکا و اروپا نمی‌چسبد و ۴دهه گفته‌ایم که اگر از مماشات و امتیاز دادن به رژیم و میدان دادن به مزدورانش و آلترناتیوسازیهای پوشالی و استعماری و از برچسب و پرونده‌سازیهایی مانند ۱۷ژوئن به نفع رژیم دست بردارند، ما را بس. در امر سرنگونی رژیم هم خلق قهرمان با فرزندان آزادی‌ستان کفایت است.
ما دیدیم که آمریکا چگونه پایگاههای ارتش آزادیبخش ملی ایران در خاک عراق را به درخواست رژیم و برای رژیم بمباران و مجاهدین را هم خلع‌سلاح کرد.
اما بمباران و خلع‌سلاح نیروهای سرکوبگر رژیم را هیچگاه ندیدیم. اکنون خامنه‌ای با سخافت آمریکا را به حمایت «از تروریسم کور» مجاهدین متهم می‌کند که«منجر به هزاران» کشته در رژیم شده است.
بنابراین اصل موضوع پنهان کردن یک جنگ عظیم بین انقلاب و ارتجاع، و این است که شیخ هم مانند شاه، در واپسین مرحله می‌خواهد بگوید که هر چه هست زیر سر خارجی و اجنبی است و انقلاب و قیام مردم ایران از اساس موضوعیت ندارد. از این‌رو به گفتهٔ خامنه‌ای ملت ایران زد توی دهنشان و بعد از این هم خواهد زد.
خلیفهٔ سیلی خوردهٔ ارتجاع بیش از این نمی‌توانست فرافکنی و وارونه‌گویی کند. اما ما صبر می‌کنیم تا سیلی‌های آتشین ملت ایران، به‌ویژه جوانانی را که به‌گفته او دچار« هیجان و احساسات» شده اند هر چه بیشتر و بیشتر بر بناگوش نظام ببینیم. آن‌قدر که بند از بند رژیمش بگسلند. همان انقلابیون و شورشگرانی که دیکتاتوری شاه را هم ساقط و سرنگون کردند.
پشتک و واروی آخوندی در بارهٔ کودتای ۲۸مرداد ۱۳۳۲ و این‌که آمریکائی‌ها دشمنی با ملت ایران را از آن روز شروع کردند و به «مصدق فرنگی‌مآب» هم رحم نکردند، کسی را نمی‌فریبد و شأن مصدق کبیر فراتر از زخم‌زبانهای مرتجعین است. درآویختن به مصدق برای شبیه‌سازی دجالگرانهٔ انقلاب دمکراتیک مردم ایران با کودتای استعماری و ارتجاعی ۲۸مرداد دردی دوا نمی‌کند.
بر کسی پنهان نیست که ایل و تبار خمینی و آخوندهای ارتجاعی علیه مصدق و با شاه و دربار بودند. کاشانی بود که صراحتاً خواهان اعدام مصدق شد. خمینی در آن روزگار آخوند دست چندمی زیر قبای کاشانی و در همه جا با او علیه مصدق بود.
 
کما این‌که پس از انقلاب ضدسلطنتی هم آشکارا به‌خاطر «سیلی خوردن» مصدق (در همان کودتای ۲۸مرداد) شکرگزاری می‌کرد.
نمونهٔ دیگر پیامی است که خمینی در دوران بریدگی، پس از چند ماه حصر در قیطریه تهران، در نیمه آبان ۱۳۴۲ برای کندی رئیس‌جمهور وقت آمریکا فرستاد، عذر تقصیر خواست و نوشت مبادا حملات لفظی (و مصلحتی) او به آمریکا سوءتعبیر شود چرا که او در واقع خصومتی با آمریکا ندارد. در گروگانگیری آبان ۵۸ و در اعدام‌های انبوه دههٔ ۶۰ و در قتل‌عام زندانیان ما هم ثابت شد که ضدیت و خصومت خمینی و ارتجاع ولایت فقیه، قبل از همه با انقلاب و رشیدترین فرزندان مردم ایران است.
 
هم‌چنین ثابت شد که دشمن ما همین‌جاست به دروغ می‌گویند که در عراق و قدس و آمریکاست.
بوالعجب این‌که خامنه‌ای به ۳۰۰میلیون آمریکایی طعنه « انحطاط» می‌زند که چرا به رئیس‌جمهورانی از قبیل ترامپ و بایدن رأی دادند و آنها را سر کار آوردند. از فرط خرفتی فراموش کرده است که خودش چه جلادی را از صندوق بیرون کشیده و به ریاست‌جمهوری رژیمش گماشته است!
وانگهی یادش رفته است که در روز ۱۴خرداد ۱۳۶۸ خودش در جلسه خبرگان ارتجاع بعد از مرگ خمینی درباره مرجعیت و رهبری خودش گفت: «واقعاً باید خون گریست در جامعه اسلامی که حتی احتمال کسی مثل بنده در آن مطرح بشود، مسأله اشکال فنی دارد، اشکال اساسی دارد. . ». راستی هم که مردم ایران خون گریستند و خون می‌گریند. از اینروست که اکنون:
هنگامه خشم و خروش و آتش است
×××××
اظهارات خامنه‌ای در جلسه خبرگان رژیم بعد از مرگ خمینی 
با اذعان صریح به عدم صلاحیت خودش برای مرجعیت و رهبری 
۱۴ خرداد ۱۳۶۸
خامنه‌ای: بسم الله الرحمن الرحیم. اولاً واقعاً باید خون گریست، در جامعه اسلامی که حتی احتمال کسی مثل بنده در آن مطرح بشه. حالا اینو که من نمی‌خوام درباره این صحبت کنیم. مسأله اشکال فنی داره، اشکال اساسی داره. من حالا قبلاً خدمت آقای هاشمی هم گفتم. در یکی دو هفته قبل از این‌که همین قضیه مطرح بود و ایشون فرمودند، من جدا به ایشون گفتم من قاطعا چنین چیزی را قبول نخواهم کرد. حالا غیر از این‌که خود من حقیقتاً لایق این مقام نیستم و این را بنده می‌دانم، شاید آقایان هم می‌دونید. اصلاً از لحاظ فنی اشکال پیدا می‌کنه این قضیه. رهبری، رهبری صوری خواهد بود، نه رهبری واقعی. خوب من نه از لحاظ قانون اساسی و نه از لحاظ شرعی برای بسیاری از آقایون، حرفم حجت حرف رهبر را نداره. این چه رهبری خواهد بود...
خامنه‌ای: اجازه بفرمایید. قانون اساسی که خوب میگه مرجع، حالا یا مرجع فعلی آن‌که حالا هیچی. از لحاظ شرعی هم حجیت قول رهبر در صورتی است که آن کسی که می‌خواهد به حرف او عمل کند، او را فقیه و صاحب نظر در امور دین بداند. خوب الآن در همین جلسه چند نفر از آقایان آمدند صحبت کردند، تصریح کردند که بنده صاحب نظر نیستم. این چطور همین آقای آذری که اسم بنده را اول بار آوردند تو این جلسه، بنده اگر حکم بکنم، ایشون قبول خواهند کرد. قطعنا قبول نمی‌کنند.
صدای چند نفر: بعد از رهبر شدن آری
خامنه‌ای: نه آقا بعد از رهبر شدن.
چند نفر: ما که نمی‌خواهیم از شما تقلید بکنیم... امام صاحب نظر بودند... این مسأله تمومه... ما نمی‌خواهیم از شما تقلید بکنیم
خامنه‌ای: بحث تقلید نیست، بحث حکمه.
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... . .
صدای چند نفر: موقته آقای خامنه‌ای موقته...
یک آخوند: آقای خامنه‌ای موقته، موقته اشکالی نداره.
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... . . ....................
رفسنجانی:‌ من هم می‌خواستم صحبت کنم. من هم نظرم به شورا بود، ولی وقتی که اکثریت گفتند فرد دیگه جای صحبت نیست. حالا ما رأی می‌گیریم، اما چون آقای خامنه‌ای صحبت کردند. آقای مشکینی اجازه بدهید. چون آقای خامنه‌ای صحبت کردند دو جمله‌یی هم من صحبت کنم.
اولا، خوب ما با آقای خامنه‌ای از جوانی توی مدرسه خدمتشون بودیم، تو بحثها بودیم. حالا همیشه مسایل مطرح میشه، مسایل عمده مطرح میشه. من واقعاً آقای خامنه‌ای را صاحب نظر میدونم، صاحب نظر جدی در مسایل فقهی، اما نه این‌که ایشون الآن رفتند مسایل را استنباط کرده. یعنی الآن اگر یک مسأله اجتماعی برای کشور مطرح بشه و ایشون بخواهد نظر فقهی پیدا بکنه، با همان روش سنتی نه مشکل، با یک مقدار کار کردن، با یک مقدار کمک گرفتن از کسانی که منابع را، چون وقت ممکنه نداشته باشه، کمک کنند برای پیدا کردن مصادر، ایشون میتونه به نظر برسد.
یک آخوند …. : فردا نیایند اینجا بگین خدای ناکرده بگند ایشون صلاحیت ندارن
رفسنجانی:‌ نه نباید بگن دیگه، آقای خامنه‌ای دیگه نمیتونه. خیلی خوب حالا ما رأی می‌گیریم دیگه بحث هم نمی‌کنیم. آقایانی که با رهبری جناب آقای خامنه‌ای، تا رفراندوم البته، این موقت است دائمی نیست، تا آن موقع موافق هستند قیام بفرمایند...
یک آخوند (می‌شمارد):  دقیق نیست. ۵۰ رای. بشمارید دیگه، آقا یک خورده صبر کنید... یک قدری آقا صبر کنید. ننشنید تا بشمارم.
رفسنجانی:  ما عدد دقیق را باید بشماریم. ما می‌شماریم عدد دقیق را باید ثبت کنیم ثبت شود...
یک آخوند دیگر ۱۰تا نشسته، ۱۱ تا ۱۱ تا نشسته است دیگه! ۱۴ تا نشسته‌اند... . !
×××××
 
 
نمونه‌های دجال گری
کتاب استراتژی قیام و سرنگونی (فصل دوازدهم) - ۱۲اسفند ۱۳۸۸
چند نمونه بیاد ماندنی دیگر را می‌گویم تا تفاوت دروغ و دغل و دنائت در رژیم مادون سرمایه‌داری ولایت فقیه با دیکتاتوریهای کلاسیک، روشن شود:
مصدق مسلم نبود!
خمینی هرگاه فرصت می‌یافت، حِقد و کین سبعانةخود را، بی‌محابا علیه پیشوای نهضت ملی ایران دکتر محمد مصدق، بیرون می‌ریخت:
-در خرداد ۱۳۵۸ گفت: «ملی کردن نفت پیش ما مطرح نیست. این اشتباه است. ما اسلام را می‌خواهیم. اسلام که آمد، نفت هم مال خودمان می‌شود. مقصد ما اسلام است، مقصد ما نفت نیست تا اگر یکنفر نفت را ملّی کرده است، اسلام را کنار بگذاریم، برای او سینه بزنیم». 
خمینی افزود:  «برای هر استخوانی میتینگ راه‌انداختن و به‌دنبال آن با اسلام مخالفت کردن، قابل‌تحمل نیست».
-در خرداد ۱۳۶۰ خمینی ضمن نقل خاطره‌ای از زمان نخست‌وزیری مصدق به کین کشی پرداخت و به صراحت گفت مصدق «مسلم نبود» . خمینی گفت:
«یک سگی را نزدیک مجلس عینک به آن زدند و اسمش را ”آیت‌الله“ گذاشتند! این در زمان آن بود که اینها فخر می‌کنند به‌وجود او. او[مصدق] هم مسلم نبود. من در آن روز در منزل یکی از علمای تهران بودم که این خبر را شنیدم که یک سگی را عینک زده‌اند و به اسم ”آیت‌الله“ توی خیابان‌ها می‌گردانند. من به آن آقا عرض کردم که این دیگر مخالفت با شخص نیست، این سیلی خواهد خورد. و طولی نکشید که سیلی را خورد. و اگر مانده بود سیلی بر اسلام می‌زد» (صحیفه خمینی-صفحه ۴۵۶- جلد چهاردهم بهمن ۵۹ تا تیر ۶۰). 
خمینی راست می‌گفت، مصدق هیچگاه آن «مسلم» مورد نظر خمینی نبود. در بیدادگاه نظامی شاه می‌گفت که مسلک من مسلک حضرت سیدالشهدا است. می‌گفت که «چه از این خوبتر که من در راه ایران عزیز زجر بکشم، و چه از این بالاتر که من در دنیا مظلوم واقع بشوم و چه افتخاری از این بالاتر که با رأی این دادگاه از بین بروم؟ سیدالشهد علیه‌السلام فرموده «وقتی انسان برای مرگ آفریده شده باشد، با شمشیر به مرگ برسد ارزنده‌تر است» (مصدق در محکمه نظامی-کتاب اول جلد دوم).
مصدق در مجلس چهاردهم در شهریور ۱۳۲۴ خود را چنین معرفی کرد: «من ایرانی و مسلمانم و بر علیه هر چه ایرانیت و اسلامیت را تهدید کند، تا زنده هستم مبارزه می‌نمایم» (کتاب سیاست موازنه منفی در مجلس چهاردهم- جلد دوم).
در همین سخنرانی بود که مصدق حین تشریح سیاست موازنهٔ منفی رودرروی صدرالاشراف نخست‌وزیر وقت که مهرهٔ انگلیس بود و رودرروی حزب توده که منافع و سیاست روسیهٔ شوروی را در ایران پیش می‌برد گفت:
« از نظر ما اجنبی اجنبی است، شمال و جنوب فرق نمی‌کند و موازنهٔ بین آنها یگانه راه نجات ماست... . واضح‌تر بگویم ما باید خود را به آن درجه استقلال واقعی برسانیم که هیچ چیز جز مصلحت ایران و حفظ قومیت و دین و تمدن خودمان محرک ما نباشد».
مصدق افزود: «از مسلمانی و آداب آن برای برحق بودن اسلام نه برای میل این و آن پیروی کنیم و به لوازم آن فقط از ترس خدا و معاد، نه مقتضیات دنیوی و سیاسی عمل نماییم. باد شمال یا جنوب ما را نلرزاند و در درجهٔ ایمان ما تأثیری ننماید... ».
اکنون حرامزادگی ایدئولوژیکی و سیاسی خمینی را بنگرید که چگونه بر نامسلمانی مصدق حکم می‌کند. افتخار بر پیشوای نهضت ملی ضداستعماری مردم ایران که خمینی او را مُسلِم نمی‌داند.
همه می‌دانند که شهادتین گفتن، علامت اسلام و مسلمانی است. خدا خودش هم با صراحت می‌گوید مبادا به‌خاطر منافع و غنائم دنیوی، به کسی که به شما سلام گفته و از در آشتی درآمده است بگویید مؤمن نیستی (وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ أَلْقَی إِلَیْکُمُ السَّلاَمَ لَسْتَ مُؤْمِنًا... آیه ۹۴ سوره النساء). پس این چه مرجع تقلیدی است که در سال۱۳۶۰ یعنی ۲۸سال پس از کودتای ۲۸مرداد و ۱۵سال پس از درگذشت مصدق، هنوز این‌چنین با او کینه دارد. بنابراین بطریق اولی هرگز و هیچگاه نباید انتظار داشت که مجاهدین را مسلمان بداند. بدون شک خمینی و خامنه‌ای، مانند همتای سیاسی و عقیدتی‌شان یزید، امام حسین را هم «خارجی» و«قدرت طلب» می‌خوانند. این اقتضای دستگاه دجالیت است.
به همین خاطر در مهر ۱۳۶۰، در برنامه شورا و دولت موقت تحت عنوان « نجات ارزشهای اصیل وترقیخواهانه ملی و میهنی» نوشتیم:
« در همین جا بسیار ضروری است که به انهدام و سرکوب ارتجاعی همهٔ ارزشهای اصیل و ترقیخواهانهٔ ملی از جانب خمینی اشاره کنیم. چنانکه در عمل به ثبوت رسید، ارتجاع حاکم به‌رغم برخوردهای ریاکارانهٔ پیشین، هر گونه ملی‌گرایی و میهن‌پرستی را اساساً مردود شمرد و سرکوب نمود. این نحوه‌ٔ برخورد، اگر چه به یک نوع جهان وطنی و نفی مرزها و حدود سرمایه‌داری تظاهر نموده، و حسب المعمول فرصت‌طلبان دست راستی را به طمع می‌انداخت، اما در حقیقت آرزوهای برباد رفته قرون‌وسطایی را نمایندگی می‌کرد که متأسفانه تحت لوای اسلام عرضه می‌شود. پس هدف در یک‌کلام این بود که همه موانع ترقیخواهانه ملی و میهنی بر سر راه دیکتاتور ارتجاعی منکوب شود. بارزترین نمود این حقیقت را می‌توان در تخفیف و توهین به پیشوای فقید نهضت ملی ایران، دکتر محمد مصدق، و الگوسازی مرتجعین قهّاری چون شیخ‌فضل‌الله و کاشانی، که به‌کرّات از جانب خمینی تکرار شده، باز یافت».
×××××    

سخنرانی خانم مریم رجوی در سالگرد بنیانگذاری مجاهدین - مجاهدین گنجینه ملی…

سخنرانی مریم رجوی در سالگرد بنیانگذاری مجاهدین به بنیانگذاران کبیر مجاهدین، شهیدان والاقدر محمد حنیف‌نژاد، سعید محسن و اصغر بدیع‌زادگان درود می‌فرستم. ستارگان درخشانی که آسمان انقلاب ایران همواره از تلالؤ آنها روشنایی گرفته است.…

پیام خانم مریم رجوی به تظاهرات ایرانیان آزاده در استکهلم

تا جام‌زهر حقوق‌بشر را به حلقوم رژیم پوسیده ولایت فقیه نریزیم، از پا نمی‌نشینیم هموطنان عزیز، دوستان و پشتیبانان مقاومت، یاران شورشگر! درود و تبریک به شما که بر سر موضع و عهد و پیمان…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران – تیر۱۳۹۲ - #مسعود_رجوی بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران مسئولیت پیشتاز و دعاوی ارتجاع…

مسعود رجوی: تهران بزرگترین شهر شورشی جهان دوباره برمی‌خیزد - ۱۶مهر ۱۴۰۱…

https://youtu.be/UtrxFYlW9Psمسعود رجوی-۱۶ مهر ۱۴۰۱ تهران بزرگترین شهر شورشی جهان دوباره برمی‌خیزد دماوند بر روی شیخ هم‌چون شاه در آخر خط و مرحله پایانی آتش می‌بارد اینجا تهران است، آخر خط و گورستان ساواک شاه و…

مریم رجوی: انتظار مردم ایران از اروپا، یک سیاست قاطع در قبال…

کنفرانس اینترنتی با حضور منتخبین و شخصیت‌های سیاسی فرانسه به‌مناسبت نوروز -اورسوراواز خانم‌ها و آقایان منتخبان مردم فرانسه! دوستان عزیز! در شروع سال جدید، از این‌که در جمع دوستان وفادار مقاومت ایران هستم، بسیار خوشحالم.…

آموزش برای نسل جوان (شماره ۸) - مسعود رجوی - ۱۷شهریور ۱۳۹۹

در بارهٔ دستخط و حکم خمینی دجال ضدبشر فتوای قتل‌عام مجاهدین سرموضع در زندانهای سراسر ایران مسعود رجوی-۱۷ شهریور ۱۳۹۹ بیانیه‌های نمایندگان منتخب مردم در کشورهای مختلف جهان در آستانهٔ ۳۰خرداد به‌ویژه قطعنامه دو حزبی…

خانم مریم رجوی: ایران در آستانه انقلاب و سرنگونی رژیم

سخنرانی در اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی - «می‌توان و باید» سلام و درود به هموطنان عزیزم در سراسر ایران، به کانون‌های شورشی و به شما اشرف‌نشانها و حامیان مقاومت در ایران و…

خانم #مریم_رجوی: پایداری توفنده قیام در قله چهلمین روز - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

مریم رجوی: خونهای پاک شهیدان، بذرافشان انقلاب در شهرهای شورشی قیام مردم ایران به قله چهلمین روز خود رسید. و پایداری توفنده قیام در برابر هیولای سرکوب، خبر بزرگ زمانه را به جهان رساند: سرنگونی…

#مسعود_رجوی: سناریوی ضدتظاهرات حکومتی برای بهره‌برداری از کشتار زائران شاهچراغ، مقدمهٔ قتل‌عام…

مسعود رجوی معلوم شد سناریوی ضدتظاهرات حکومتی در روز جمعه برای بهره‌برداری از کشتار زائران شاهچراغ مقدمهٔ قتل‌عام نمازگزاران در زاهدان و سراوان و سرکوب ستمدیدگان در سیستان و بلوچستان بوده است اما خشم و…

سخنرانی خانم مریم رجوی در مراسم بزرگداشت شهیدان قیام در اشرف۳ -…

حمایت از اعتصاب نفتگران، معلمان، دانشجویان و دانش آموزان شورشگر در سراسر کشور مجاهدان رزم آور، خواهران و برادران عزیزم، تجمع امروز ما برای تجلیل از رزم جانانه قیا‌م‌آفرینان، زنان و جوانان شورشگر و بزرگداشت…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به مناسبت سالگرد انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران مسعود رجوی ـ ۲۲بهمن۱۳۶۴ خمینی بزرگترین بلیة سیاسی و اجتماعی و مذهبی تاریخ ایران است بقا یا فنای فرهنگ و…

خانم مریم رجوی: قرار گرفتن جلاد قتل‌عام و یک جنایتکار علیه بشریت…

خانم مریم رجوی قرار گرفتن جلاد قتل‌عام و یک جنایتکار علیه بشریت در مقام ریاست‌جمهوری رژیم علامت درماندگی و نقطهٔ پایان و سرنگونی است رئیسی باید در دادگاه بین‌المللی در برابر عدالت قرار بگیرد خانم…

خانم #مریم_رجوی: اول مهر با شعله‌های فروزان قیام از راه رسید -…

شما شورشگران امروز ادامه تاریخی قیام‌آفرینان ۵مهر۱۳۶۰ هستید پیام به‌مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱ اول مهر با شعله‌های فروزان قیام از راه رسید. سال تحصیلی جدید را با درود به شما دانشجویان بپا خاسته آغاز…

آموزش برای نسل جوان (شماره ۱۵) – مسعود رجوی ۲۰شهریور ۱۳۸۹

نگاهی به افشاگریهای اتمی مقاومت ایران مسعود رجوی - ۲۰شهریور ۱۳۸۹ هشت سال پیش در همین ایام بود که مقاومت ایران تأسیسات پنهان رژیم را برای بمب‌سازی فاش کرد. در این سال‌ها مقام‌های آمریکایی از…

۱۶آذر، روز دانشجو گرامی باد - از پیام رهبر مقاومت #مسعود_رجوی در…

۱۶آذر، روز دانشجو، یادآور روزی است که ۳ دانشجوی مبارز و پرشور، قندچی، شریعت رضوی و بزرگ‌نیا با سپر کردن سینه‌هایشان در برابر گلوله‌های شاه، سینهٴ شب سیاهی را که پس از کودتای ۲۸مرداد۱۳۳۲ آغاز…

بازدید خانم مریم رجوی از یادواره شهیدان مقاومت ایران - مرداد ۱۴۰۱

یادوارهٔ شهیدان ادای احترام به ۱۲۰هزار شهیدان آزادی و مقاومت ایران ما مشعل را به دوش می‌کشیم شورشگران پیروزی می‌سازندhttps://twitter.com/Maryam_Rajavi_P/status/1559276651967660033?s=20&t=zN8Oj7Jup9IL-A-QJ_5nvw

تسلیت خانم مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت دکتر منوچهر هزارخانی

به منوچهر هزارخانی مظهر شرافت نویسندگی و روشنفکری ایران در مبارزه با شیخ و شاه، هزار درود مسئول کمیسیون فرهنگ و هنر شورای ملی مقاومت ایران، نویسنده و استاد و مبارز کبیر، دکتر منوچهر هزارخانی…

مسعود رجوی: روزگار قیام و قطعی‌ترین نبرد به هر قیمت با حداکثـر…

https://youtu.be/8wOdLY6BlsI?t=59مسعود رجوی - ۲۹ آبان ۱۴۰۱ روزگار قیام و قطعی‌ترین نبرد به هر قیمت با حداکثـر تهـور و جسارت فرا رسیده است هر محله و هر کوچه و خانه و مغازه را باید به یک…

خیزش خوزستان - تظاهرات مردم ایذه، خرمشهر، سوسنگرد، دارخوین، آبادان، دزفول، اهواز…

مسعود رجوی (۲۹تیر۱۴۰۰): از ایذهٔ خون‌فشان تا ماهشهر قهرمان و از خرمشهر و اهواز تا دارخوین و بهبهان و سوسنگرد و دزفول آتش قیام بر ضد نظام شعله می‌کشد. مردم در متروی صادقیه و پشت‌بام‌های…

تصمیم رسمی دادستانی فدرال سوئیس در مورد شروع تحقیقات و رسیدگی مجدد…

تصمیم رسمی دادستانی فدرال سوئیس در مورد شروع تحقیقات و رسیدگی مجدد به پرونده ترور دکتر کاظم رجوی در چارچوب جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی مجاهدین برن، ۱۴اکتبر ۲۰۲۱ حکم گسترش تحقیقات و از سرگیری…

تماس ۲تن از نمایندگان کنگره آمریکا با رئیس جمهور برگزیده مقاومت و…

تماس ۲ تن از نمایندگان کنگره آمریکا با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و گفتگو پیرامون وضعیت قیام و تحولات ایران روز جمعه ۸مهر ۱۴۰۱، برد شرمن، نماینده دمکرات، عضو ارشد کمیته خارجی کنگره آمریکا و رندی…

پیام خانم مریم رجوی: رأی دادگاه استیناف آنتورپ، شکست قطعی رژیم ولایت…

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران: پس از صدور حکم قطعی دادگاه بلژیک در مورد دیپلمات بمب‌گذار اسدالله اسدی و همدستانش کشورهای اتحادیه اروپا باید رابطهٔ دیپلماتیک با رژیم ایران را قطع کنند. این…

پیام رادیویی مسعود رجوی در ۱۹بهمن ۶۱: خمینی و دژخیمانش می‌پنداشتند که…

پیام رادیویی مسعود رجوی در ۱۹بهمن ۶۱: خمینی و دژخیمانش می‌پنداشتند که با شهادت سردار همه‌چیز به‌زودی پایان خواهد گرفت - #مسعود_رجوی خمینی و دژخیمانش می‌پنداشتند که با شهادت سردار همه‌چیز به‌زودی پایان خواهد گرفت…