مرداد 28, 1401

گردهمایی جهانی ایران آزاد-گزیدهٔ شماری از سخنرانیها و پیامها از ۵قارهٔ جهان…

in کهکشان - روز اول

by Super User

سخنان سناتور آلن نری –عضو پیشین سنای فرانسه/ژان فرانسوا لوگاره – رئیس کمیسیون حفظ میراث…
مرداد 10, 1401

سخنرانی شخصیتها در کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی، وین ایستر، مایکل…

وین ایستر - وزیر پیشین کشاورزی کانادا متشکرم و مفتخرم که این فرصت را دارم…

به سوی کهکشان آزادی؛ همبستگی با قیام مردم ایران حمایت از کانون‌های شورشی و مؤسسان پنجم ارتش آزادیبخش
حمایت از گردهمایی جهانی ایران آزاد در برابر رژیم قتل‌عام و حکومت منفور خامنه‌ای – رئیسی جلاد۶۷
سناتور برنارد فورنیه-عضو سنای فرانسه
من از برنامه رئیس‌جمهور مریم رجوی برای ایران فردا حمایت می‌کنم
خانمها، آقایان، دوستان عزیز
من از شما به‌خاطر این دعوت به گرمی تشکر می‌کنم. من بسیار خوشحالم که از فرانسه در کنار شما قرار بگیرم. همین‌طور خوشحالم که با قلبم در کنار هموطنان شما در ایران هستم. من خصوصاً به کسانی می‌اندیشم که به‌خاطر عقاید و یا افکاری که از آن دفاع می‌کنند، در رنج و شکنجه هستند.
به‌طور خاص درود می‌فرستم به خانم مریم رجوی و همه کسانی که همرزم او هستند و برای ارزشهای آزادی، برابری زن و مرد و اصول جهانی همزیستی مبارزه می‌کنند.
من هم‌چنین درود می‌فرستم به همه کسانی که از زن و مرد در ورای عقاید خود برای دفاع از ارزشهای انسانی مبارزه می‌کنند. ارزشهایی که خانم رئیس‌جمهور، در شما متبلور است.
مطمئن باشید که ما، پارلمانترها خواهان پیشرفتهای دمکراتیک در این منطقه از جهان هستیم و ایران هم همانند همه خلقهای بزرگی که خواهان آزادی هستند؛ به دموکراسی خواهد رسید.
ایران در تاریخ خود نشان داده است که چه ملت بزرگی است. چه دیروز، چه امروز و چه فردا من اطمینان دارم که می‌توانیم حول ارزشهای آزادی، برابری و برادری گردهم بیایم.
بدانید که فرانسه به‌رغم مشکلات، که کاملاً آگاه هستیم و تعدادشان کم نیست، در کنار شما است. هیچ چیز در کشور ما ناممکن نیست و جمهوری مبتنی بر جدایی دین و دولت، دمکراتیک و سوسیال ما چندین دهه طول کشید تا ساخته شود. من معتقدم که ایران هم بهار دمکراتیک خود را خواهد دید. من می‌دانم که (بهار) فصل مهمی در تقویم و فرهنگ ایرانی است و نوید دهنده شکوفه و تجدید حیات ارزشهای آزادی، برابری و برادری است.
به همین دلیل است که من از برنامه رئیس‌جمهور مریم رجوی برای ایران فردا حمایت می‌کنم. و امیدوارم که شما در هیچ صورت و هرگز و هرگز از مبارزه‌تان کوتاه نیایید چرا که شما تعداد زیادی دوست دارید که در کنار شما هستند و از شما حمایت می‌کنند.
از همه شما متشکرم، باز هم برای این گردهمایی مرتب از شما تشکر می‌کنم که بیانگر وابستگی ما به ارزشهای مشترک و جهانی یعنی آزادی، برادری می‌باشد. با تشکر
برتراند پانشه-نماینده مجلس ملی فرانسه
ما از تروریسم و تجاوز دائمی رژیم ایران به حقوق‌بشر شوکه هستیم. ما پارلمانترهای فرانسوی از شما حمایت می‌کنیم و در کنار شما هستیم
از صمیم قلب به همه دوستانمان در کمیته بین‌المللی برای ایران دمکراتیک سلام می‌کنم. و از تک‌تک آنها برای مبارزه اشان تشکر می‌کنم چون مبارزه‌یی مهم است. می‌خواهم به شما بگویم که ما پارلمانترهای فرانسوی خصوصاً همه اعضا گروه سیاسی که من در آن قرار دارم از شما به‌طور واقعی حمایت می‌کنند. ما با دقت زیاد تحولات ایران را دنبال می‌کنیم. ما از تجاوز دائمی رژیم به حقوق‌بشر در این ایران شوکه هستیم. از تروریسم علیه کسانی که برای حقوق‌بشر مبارزه می‌کنند نگرانیم.
اما ما واقعاً در کنار شما هستیم تا این کشور بتواند حقوق پایه‌یی خود را به‌دست بیاورد.
من می‌خواستم به شما بگویم که کارزار شما چقدر برای ما اهمیت دارد. ما مسلماً در کنار شما هستیم تا بتوانیم سازمانهای دولتی و اروپایی خود را برانگیزیم تا فقط موضوع هسته‌یی در کادر مذاکرات بین‌المللی قرار نداشته باشد. بلکه به‌طور دائمی موضوع تحولات دمکراتیک در این کشور بزرگ و زیبا یعنی ایران نیز مطرح باشد. ما در کنار شما هستیم.
میشل ترو-فرانسه
رئیسی سمبل اختناق وحشیانه رژیم آخوندی است و به‌خاطر جنایت علیه بشریت باید مورد تحقیق قرار بگیرد
دوستان عزیز، بعد از نمایش انتخاباتی و چند روز مانده به گردهمایی ۱۰ و ۱۱ژوئیه مقاومت ایران، می‌خواستم با همه شما ایرانیان آزادی‌خواه صحبت کنم.
چطور می‌توان از انتخاب صحبت کرد در حالی که آخوندها تصمیم می‌گیرند چه کسی در انتخابات شرکت کند و چه کسی در انتخابات شرکت نکند، چگونه می‌توان از دموکراسی صحبت کرد در حالی که ولی‌فقیه کاندیدای مورد نظر خود را تحمیل می‌کند حتی اگر این فرد سمبل اختناق وحشیانه باشد به‌طوری‌که عفو بین‌الملل خواهان تحقیق در مورد نقش وی در جنایت علیه بشریت شده است.
واقعیت این است که این انتخابات فقط یک نمایش مسخره بیش نیست و ایران بیش از پیش در جناح بد قرار دارد همان‌گونه که شورای حقوق‌بشر آنرا بیان کرده است.
در مقابل فقط یک مقاومت قاطع معنی دارد که توسط خانم رجوی و همه اشرفیان نمایندگی می‌شود. در انتظار این گردهمایی ۱۰ و ۱۱ژوئیه برایشان آرزوی موفقیت کرده تا مبارزات خود را ادامه داده و شرف و افتخار را به همه ایرانیان باز گردانند. از توجه شما متشکر هستم.
شهردار ژان کلود ژیگوده -فرانسه
رئیسی یکی از ۴ قاضی مرگ برای اعدام ۳۰.۰۰۰ زندانی سیاسی بود که اکثرآنها از سازمان مجاهدین خلق ایران بودند
من با تمام وجودم با مقاومت ایران و سمبل آن خانم مریم رجوی هستم تا به کشتار، شکنجه و مرگ و کرونا و ایزولاسیون ایران پایان دهد
به‌عنوان عضو کمیته شهرداران و شهردار افتخاری شهر کوچک در استان سن ا مار، من سال‌ها است که از شورای ملی مقاومت ایران و مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب آن حمایت می‌کنم و با احترام زیاد به او درود می‌فرستم.
از فرصت استفاده می‌کنم و به دوستانمان در اشرف۳ در آلبانی سلام می‌کنم، که بسیار از دیدار با آنها لذت بردم، و بی‌صبرانه در انتظار سقوط رژیم تروریست مذهبی آخوندها هستند تا به کشورشان باز گردند.
می‌دانم که انتظار برای آنان بسیار طولانی بوده است اما امید در انتهای این صبر است.
من از سیستم قضایی بلژیک تشکر می‌کنم که به‌رغم فشارهای دولت و آخوندها یک دیپلمات شاغل رژیم ایران را به جرم توطئه برای سوءقصد به گردهمایی بزرگ مقاومت در ویلپنت پاریس در ژوئن ۲۰۱۸، محکوم کرد. این توطئه علیه همه ما و همه کسانی که در این گردهمایی حضور داشتند ترتیب داده شده بود و در صورت موفقیت منجر یک کشتار نه تنها در بین مخالفان ایرانی بلکه در بین شخصیتهای بین‌المللی شرکت‌کننده در این گردهمایی می‌شد.
انتخاب رئیس‌جمهور جدید در ایران یک نمایش مسخره و دروغینی از دمکراسی بود و جمهوری اسلامی ایران همه انتخابات ریاست‌جمهوری را قفل کرده بود تا بتواند کاندیدای مورد نظر خود یک فرد مافوق محافظه‌کار به‌نام ابراهیم رئیسی را از صندوق بیرون بیاورد.
مردم ایران که می‌دانستند صدایشان شنیده نخواهد شد، تصمیم به بایکوت این انتخابات گرفتند.
مردم ایران خواهان آزادی و آزادی بیان هستند و این اولین خواستشان است آزادی بیان، آزادی رسانه‌ها، حق یک زندگی شرافتمندانه، دسترسی همه به امکانات عمومی، برابری زن و مرد و همزیستی با همه جهان.
همه این خواسته‌ها با حبس، دستگیری و شکنجه و مرگ پاسخ داده می‌شود. رئیس‌جمهور جدید تحمیلی ابراهیم رئیسی یک گذشته سیاه در نقض حقوق‌بشر خصوصاً شرکتش در کشتار زندانیان در ۱۳۶۷ به‌عنوان یکی از ۴ قاضی مسئول تعیین حق زندگی یا مرگ زندانیان بود که باعث اعدام ۳۰۰۰۰ زندانی سیاسی شد که اکثراً عضو سازمان مجاهدین خلق بودند.
چه امیدی مردم ایران دارند، زمان آن فرا رسیده است که مردم خواست خود را به‌دست بیاورند آنها خواهان یک رژیم مبتنی بر جدایی دین و دولت هستند که در کادر آن آزادی بیان وجود داشته باشد.
من با همه وجودم همراه شورای ملی مقاومت ایران هستم که نماینده و سمبل آن مریم رجوی است، تا یک دمکراسی را در ایران به اجرا بگذارند و به کشتار، شکنجه، مرگ ناشی از کرونا، و ایزولاسیون این کشور پایان دهد. پایدار باشید، سرنگونی و پایان این نظام نزدیک است.
اگیدیوس واریکیس-لیتوانی
یک جنبش مقاومت سازمان‌یافته و بستر دمکراتیک مشخص برای آینده که هر دو در سازمان مجاهدین و برنامه ۱۰ ماده‌ای خانم مریم رجوی وجود دارد لازمه موفقیت و پیروزی هستند.
اسم من اگیدیوس واریکیس است و عضو سابق پارلمان لیتوانی و عضو قدیمی مجمع پارلمانی شورای اروپا هستم. و هم‌چنین، یکی از هواداران سازمان مجاهدین، ساکنان اشرف۳ در آلبانی که سعادت آشنایی با آنها را داشته‌ام و البته هوادار جنبش ایرانی آزاد و دمکراتیک هستم.
به‌عنوان یک لیتوانیایی که زمانی برای آزادی کشورمان جنگیده، متوجه اهمیت حمایت بین‌المللی در زمانی که برای رها کردن کشور تان از چنگ دیکتاتوری ظالمانه می‌جنگید هستم.
وجود یک جنبش مقاومت سازمان‌یافته و بستر دمکراتیک مشخص برای آینده لازمه‌ٔ موفقیت و پیروزی نهایی این مبارزه است. و من معتقدم که ایران هر دوی اینها را در سازمان مجاهدین و برنامه‌ٔ ۱۰ ماده‌ای رئیس‌جمهور برگزیده، خانم مریم رجوی دارد.
من مفتخرم که قرار است در کنفرانس جهانی ایران آزاد شرکت کنم همراه با ایرانیان، نمایندگان مجلس بین‌المللی و اروپایی، و بسیاری از دوستانم و هواداران مجاهدین، و خانم مریم رجوی با برنامه‌ٔ ۱۰ ماده‌ای دمکراتیک برای آینده ایران.
من اصرار دارم که ایالات متحده و کشورهای اروپایی به این برنامه بپیوندد و از مردم ایران حمایت کنند چرا که امروزه مصلحتهای امنیتی و اقتصادی غرب به مردم ایران و موفقیت سازمان مجاهدین در سرنگونی رژیم و تعریف کردن یک ایران واقعاً دمکراتیک، آزاد و غیرهسته‌یی بستگی دارد.
اولین قدم لازم در این زمینه این است که تلاش هایمان برای تحریم رئیس‌جمهور جدید رژیم، ابراهیم رئیسی را هماهنگ کنیم
به‌خاطر نقض حقوق‌بشر و سو استفاده ها. همان‌طور که اتحادیه‌ٔ اروپا این کار را در فروردین امسال علیه همه‌ٔ آنهایی که در سرکوب مرگبار تظاهرات آبان ۹۸دست داشتند انجام داد این دعوتی‌ است که هواداران زیادی در پارلمانهای اروپایی دارد.
ثانیا، دموکراسیهای غربی باید از تقاضای ایرانیان در مورد بازجویی و پیگرد قانونی رئیسی برای نقش اش در گذشته‌ٔ رژیم و جرایم کنونی‌اش علیه بشریت حمایت کنند، که توسط خانم مریم رجوی در بیانیه‌های اخیرش بر روی آنها تأکید شده بود و مجدداً در کنفرانس جهانی ایران آزاد در ۱۹ ام تیر مطرح خواهد شد. به ما در این مناسبت بپیوندید تا همراه با ایرانیان برای ایرانی آزاد و دمکراتیک بایستیم
🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
مرداد 26, 1401

«انقلاب در راه است»

in مقالات

by Super User

شهریور 20, 1400

#ایران - دادگاه بین‌المللی مردمی در دومین سالگرد سرکوب #قیام_آبان ۹۸ -…

in جنبش دادخواهی

by Super User

دادگاه بین‌المللی مردمی در دومین سالگرد سرکوب قیام آبان ۹۸ دادگاه آبان به ابتکار سازمانهای…
تیر 29, 1397

فرجام محتوم ستمگران - مسعود رجوی

https://www.youtube.com/watch?v=DjrHV7P-Vnk
ارديبهشت 23, 1399

دیدگاه دکتر محمد مصدق نسبت به رضا شاه قسمت چهارم

https://www.youtube.com/watch?v=n9EkF-O4HaU